Op dinsdag 12 januari van 14.00 tot ca. 15.00u vindt deze e-Conference plaats. Tijdens deze sessie vertellen Inge Schuurmans en Sandra van den Heuvel, procesadviseurs bij de gemeente Land van Cuijk, hoe echte impact ontstaat door processen, dienstverlening en kwaliteit met elkaar te verbinden.
Zij blikken kort terug op het pitstopmodel en laten zien hoe deze award winnende methodiek het afgelopen 1,5 jaar verder is ontwikkeld en verbreed naar organisatie- en klantwaarden. Daarnaast gaan zij in op dienst- en productontwikkeling, waarbij het proces steeds het vertrekpunt vormt voor duurzame verbetering.
Deze sessie is deels een herhaling van de sessie op de Klantendag op 2 juni 2026. Daarnaast delen Inge en Sandra ook de stappen die sinds juni zijn gezet om procesmanagement nog verder te verankeren binnen de organisatie.
Schrijf je in via het formulier en we hopen je te zien op dinsdag 12 januari!
Van elkaar leren aan de hand van een belangrijk onderwerp. Laat je verrassen over de veelzijdige inzet van Engage Process.
Analyseer samen met de uitvoerende medewerkers werkprocessen en identificeer verbeterpunten en bottlenecks, om zo de werkprocessen te verbeteren.

Q&A en afsluiting
© 2008 - 2021 Engage Process. All rights reserved. All services, contracts, offers and other agreements are subject to our terms and conditions. Privacy Policy and the required documents.